16 jún

Ako dobre jesť s použitím kempingového plynového sporáka

Varenie vonku je súčasťou zábavy kempovania. Budete takmer určite brať niekoľko starých obľúbených ako dobré staré plechovky fazule, ktoré sa ľahko ohrievajú na vašom plynovom kachle, ale existuje veľa možností, ktoré ste pravdepodobne nikdy ani neuvažovali. Budete ohromení, ako veľmi môže byť váš plynový sporák Calor a môžete sa tešiť na pestrú ponuku báječného jedla, vareného a jedeného vo veľkom prírode.

Kľúčom k úspešnému vareniu  pri kempovaní je použitie receptov, ktoré je možné dokončiť v jednej panvici. Môžete si vyskúšať polievky alebo jahody, ale snažte sa vyhnúť tvrdšiemu mäsu, ktoré bude trvať dlho, kým budete variť, alebo budete veľmi rýchlo prechádzať plynovými fľaškami. Ak máte chuť na tradičné anglické fry-up, ale nemôžete žonglovať všetky rôzne prvky v jednej panvici, prečo si nerežte slaninu a párky na menšie kúsky, aby sa rýchle variť a potom celé vare s vajíčkami, jedna omeleta.
Nemôžete žiť bez pizze? Verzia kempingove piize bude ešte lepšia. Použite základnú zmes na výrobu pizze, aby ste vytvorili dve kolá, rozložili svoje náplne na jednu a zakryli ich druhou a zalepili okraje. Jednoducho smažte v panvici na varenie.

Chutné výtvory kebabu

Jednoduchšie ako jednorazové jedlo sú kebabové špízy a nie je obmedzenie rôznych kombinácií sladkých alebo slaných zložiek, ktoré môžete použiť. Krevety zmiešané so zeleninou, ako sú papriky, fungujú dobre, a keďže krevičky majú veľmi málo varenia a keď sú pripravené, začnú sa ružovať, nebudete sa musieť starať o to, že sú podradní. Kuracie špízy sú skvelé, ale dávajte pozor, aby sa celé mäso varelo. Skúste rozptýliť ovocie s nadýchanými marshmallows pre sladké liečenie.

Vyčistite horúcu zeleninu

Šálka ​​horúcej čokolády posledná vec pred spaním pod hviezdami je niečo ako tradícia. Ľahko vyhrievané cez kempingové kachle, prečo to nie je trochu zaujímavejšie pridaním cínu karamelu alebo víru roztavených marshmallows.

Takže, ako sa vyhnúť ruchu v Trnave, vyťažte čo najviac vášho kempingového plynového sporáka a vychutnajte si varenie vonku ako súčasť vašej kempingovej dovolenky.