10 jan

Servis klímy a chladiacich zariadení

Plyn-servis.sk poskytuje servis chladiacich zariadení. Ak je potrebuje vaša klimatizácia servis, opravu alebo pravidelnú údržbu sme tu pre vás. Naši technici tiež spoľahlivo namontujú vašu novú klimatizačnú jednotku.

Poskytujeme služby najvyššej kvality pre váš komerčný klimatizačný systém. Tiež sa snažíme vzdelávať a informovať našich zákazníkov. Chceme, aby ste sa cítili istí, že sme kvalifikovaní na vykonávanie služby, pre ktorú si nás vyberiete.. Pomôžme vám, aby ste si to udržali a spoliehali sa na nás.

Oprava klimatizačných zariadení

Nenechajte svojich spolupracovníkov alebo zamestnancov trpieť ďalším dňom na horúcom, upchatom pracovisku! Je váš klimatizačný prístroj spustený, zamrznutý alebo príliš hlučný? Náš skúsený tím profesionálov v oblasti klimatzácii je tu, aby udržal vašu firmu v pohode. Opravujeme všetky značky a modely, strešné a vnútorné jednotky a nikdy sa nepokúšame predať službu, ktorú nepotrebujete.

Výmena klimatizačného zariadenia

Vo vašej firme sa často musíte pozrieť na väčší obrázok. Naši odborníci to tiež robia. Niekedy opravy nestačí na opravu klimatizácie. Niekedy je nová klimatizačná jednotka nákladovo najefektívnejším a energeticky najúčinnejším spôsobom. Hoci to môže byť trochu drahšie, je to investícia vo vašej spoločnosti. S novým systémom budete skutočne míňať menej nákladov na energiu a chladenie. Budeme vždy s vami čestní, či nahradenie vášho klimatizačného zariadenia má zmysel. Hodnotíme si čas a peniaze – nechceme vykonávať opravy alebo servis na zariadení, ktoré potrebujú výmenu.

 

Ak vaša spoločnosť nepotrebuje výmenu klimatizácie, vieme, že vaša pozornosť musí byť na vašej firme, a preto vám pomôžeme s informáciami a podrobnosťami o klimatizačných zariadeniach.