01 feb

Odborný servis plynových zariadení

Strata tepla uprostred noci nie je žiadna zábava. Ak máte problém s vašim plynovým vykurovacím zariadením, môžete sa spoľahnúť na kvalitné spracovanie a rýchlu reakciu. Pošleme člen nášho skúseného tímu technikov do vášho domu ASAP, kedykoľvek deň alebo noc. Nebudete mať nič iné, ale zdvorilý, rýchly servis a dobre vykonanú prácu.

Odborné opravy môžu byť drahé. Preto odporúčame náš servisný plán pre plynové vykurovacie zariadenia. To môže poskytnúť skutočný pokoj mysle a môže vám pomôcť ušetriť stovky dolárov v prípade, že vaše vykurovacie zariadenia rozpadá.

Plán služby spoločnosti plyn-servis.sk  pre zemný plyn zahŕňa:

rýchly servis
Garantovaná pohotovostná služba.

Komplexné ladenie vykurovacieho systému

Komplexná údržba pomáha zaistiť, aby váš systém fungoval s maximálnou účinnosťou, aby sa zvýšila energetická účinnosť. Naladenie tiež znižuje pravdepodobnosť porúch a predlžuje životnosť vášho zariadenia.

Vďaka servisnému plánu pre plynové zariadenia si môžete byť istý, že budeme tam pre vás 24 hodín denne, ak potrebujete opravu. Naši technici sú stále aktuálne na všetkých najnovších zariadeniach, vrátane kotlov, pecí a ohrievačov vody, aby sa zabezpečilo, že vaše opravy nie sú len rýchle, ale správne, takže sa môžete vyhnúť opakovaným problémom.

Chápeme, že nikdy nie je vhodný čas na rozpad. To je dôvod, prečo môžete počítať s nami na neprekonateľné služby a kvalitu v každodennom alebo večernom čase. Naším cieľom je čo najrýchlejšie a bezbolestne získať späť. Technici firmy plyn-servis.sk prinášajú rovnakú úroveň odbornosti a vysoké štandardy pre každé pracovné miesto, či už ide o novú inštaláciu systému, núdzovú opravu alebo rutinné ladenie.

Ponúkame tiež servis olejových zariadení a klimatizačných systémov.